Návod na pletení gigantické deky aneb jak jsme vystoupila ze své komfortní zóny

Návod na pletení gigantické deky
Návod na pletení gigantické deky
Jednoho večera mi přistála do Messengeru zpráva od paní scénáristky pořadu Vychytávky Ládi Hrušky… Přiznám se, zpanikařila jsem.

Já v televizi? U Ládi Hrušky? Přinese mi to vůbec něco dobrého? Vždyť vytuhnu a neřeknu půl slova… Vždyť moje práce ani já nejsem ničím zajímavá…

Už jsem odpovídala: ne, děkuji… napadlo mě zavolat bratrovi. Co mi na to řekne, před nedávnem jsme vedli velký rozhovor o jeho opravdu velmi úspěšném podnikání a o mé malinké začínající značce. Jeho zpráva byla jasná: Nijak se emočně neangažuj a přistupuj k tomu jako k experimentu, jsi ve všem transparentní a to ti dává klidný spánek. To je správně.

Bylo jasno, vyspat se na to a s čistou hlavou si zvážit pro a proti…

Dokonce jsem ze svého okolí vstřebala otázku: Proč bys někomu ukazovala, jak to děláš?

A proč ne?

Žádný patent na pletení nevlastním. Návodů je k dispozici obrovské množství, proč tedy nemít svůj vlastní návod na pletení a rovnou v televizi?

A bylo jasno.

Zajímalo mě také, do jaké míry jsem ochotná pro Tulouše vystoupit se své komfortní zóny…A věřte, vidět se v televizi byl obrovský krok mimo, pro „stydlivku“ jako jsem já.

Jak mám ve zvyku, poklidila jsem, upekly jsme s treperendou rovnou dvě bábovky, namlela jsem čerstvou kávu a čekala na příjezd. Chtěla jsem, aby se u nás v Tuloušově celý štáb cítil dobře a já se tak mohla cítit o malinko méně nervózní a na svých nohou ve svých kramflecích.

Pletení z ovčí vlny je moje srdeční záležitost a díky Vám všem se stalo i mým živobytím a proč bych se tedy měla něčeho bát? Hihihi…

Všechno proběhlo neskutečně hladce a celé natáčení trvalo cca 35 min.

Nejhorší část přišla až po natáčení. Mám ráda věci pod kontrolou a tohle bylo něco, co už jsem žádným způsobem nemohla ovlivnit… Běžela mi hlavou hromada myšlenek a strašáků.

Přišlo datum vysílání a já to prskla všude na sítě, chápejte mě, když už ostuda, tak pořádná…

A ono ejhle, takovou radost, jak to pěkně vyšlo, jsem dlouho neměla. Byla jsem příjemně překvapená a dokonce jsem ani moc nekritizovala sama sebe.

Pokud Vás láká uplést si svojí gigantickou deku, neváhejte a mrkněte na odkaz pod článkem. Najdete tam díl Vychytávek Ládi Hrušky, ve kterém jednu pletu. Dozvíte se i jak docílíte krásných copánků po okrajích i jak parádně deku ukončit tak, že nikdo nepozná kde je konec a kde začátek.

Chystám na léto i jeden možná více workshopů, protože jsem pochopila, že je pro mě neskutečně důležité se s Vámi vidět a být vidět. 😊

A především budu mít neskutečnou radost, když někoho dalšího přetáhnu na stranu milovníků ovčí vlny a gigantického pletení.

Moc se na Vás všechny těším!

Štěpánka

 

Návod na gigantickou deku: Vychytávky Ládi Hrušky Sezóna 2022 – 5. díl

Mrkněte na pletené polštáře a deky z ovčí vlny

Ahojte, tady Štěpánka.

S láskou se starám o všechny a všechno kolem sebe. Ráda pletu, háčkuju, vařím a peču.

Zbožňuju přírodní materiály hlavně ovčí vlnu, hedvábí a bavlnu.

Nerada na něčem šetřím, ani můj štrúdl se neobejde bez 2,5 kg jablek.

Sebrala jsem odvahu a svou lásku k pletení a háčkování a vznikl Tulouš. Interiérové doplňky, které vyladí Váš zbožňovaný domov i náladu. 🥰

Jsem na sociálních sítích

Kde jste mě mohli vidět, potkat nebo si o mně přečíst