Skupinové a individuální, Tvořivé odpočinkové

WORKSHOPY a Teambuilding

Skupinové a individuální

WORKSHOPY

Chcete rozvinout své tvůrčí schopnosti a užít si příjemně strávený čas? Zažijte worskshop se mnou, na kterém si odpočinete, ponoříte se do tvůrčí činnosti a vypnete hlavu. Mou doménou je práce s přírodními materiály, se kterými se málokde setkáte.

Zažijete radost z vlastně vyrobených mistrovských děl, která Vám vykouzlí úsměv na tváři. Jako zkušená tvůrkyně Vám ukážu, jak tvořit s unikátní ovčí vlnou a nejrůznějšími materiály. Celým procesem Vás povedu vlídně s trpělivostí a láskou k řemeslu.

Mé workshopy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Cena workshopu na základě domluvy.

Workshopy a teambuilding
Tvořivý odpočinkový

Teambuilding

Pro Váš pracovní kolektiv přináším nejen možnost kreativního vyjádření, ale i prostor pro budování týmového ducha a spolupráce. Moje teambuildingová aktivita spojuje sílu tvorby s radostí ze sdílení a uvolnění v týmu. Pomůžu Vám vytvořit prostředí, kde se Váš tým může uvolnit, vzájemně se inspirovat a posílit vztahy. Při mém workshopu se Váš tým odreaguje, ale také posílí důležité dovednosti jako je kreativita a tvůrčí myšlení, což vede k posílení produktivity a sounáležitosti v pracovním prostředí.

V nabídce mám tři balíčky teambuildingu pro ženy – přijedu, nachystán, užijeme si společný tvořivý čas, sbalím a odjedu. Za mnou zůstane Váš odpočatý, uvolněný tým s krásnými výrobky jako připomínkou parádně stráveného času s kolegyněmi.

Cena workshopu na základě domluvy.

Základní balíček obsahuje tvořivý workshop u Vás ve firmě o  maximální délce 1,5 hodiny. Vyrobíme si drobnou sezónní dekoraci dle domluvy.

Doprava nad 25 km od Karlových Varů se sjednává individuálně.

 

Standardní balíček obsahuje tvůrčí workshop u Vás o délce 2 až 2,5 hodiny. Na výběr je výroba krásné květinové brože z kvalitního saténu; pletení dekorativních polštářů z ovčí vlny nebo výroba sezónních dekorací.

Doprava nad 25 km od Karlových Varů se sjednává individuálně.

Balíček na míru obsahuje tvořivý workshop u Vás o délce 3 hodin. Můžete svým úžasným kolegyním sestavit na míru a dle jejich výběru tvořivé dopoledne nebo odpoledne. Po předchozí domluvě je možné i pletení luxusní gigantické deky z ovčí vlny.

Doprava nad 25 km od Karlových Varů se sjednává individuálně.

Formulář pro individuální nabídku nebo objednávku

Přečetl(a) jsem si Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely nezávazné nabídky nebo poptávky.
Workshopy a teambuilding