🔔 Zaplacené objednávky výrobků z ovčí vlny s doručením do Vánoc přijímám do 15. 12. 2023

Podzimní workshop s Tuloušem

5.10. jsem si nachystala svůj první živý workshop v úžasné venkovní kavárně Limetka v Meandru. Byl to neskutečný zážitek.

Tvořili jsme mini baby boo dýničky z ovčí vlny a hrubší dýně z juty, na které jsem pro Vás natočila návod sem na blog.

 

Přiznám se, že jsem měla obavy, že to budu muset po půl hodině zabalit. Počasí mi totiž vůbec nepřálo. Celý den foukalo, bylo 14 stupňů… byl to druhý podzimní den ve Varech.

Ale… během chviličky se začali objevovat naprosto skvělí milí lidé, kteří si s sebou přinesli boží náladu. Byla jsem nadšená z příjemné atmosféry. I malá fenečka francouzského buldočka se zapojila a snažila se ochutnávat ovčí vlnu.

Nejvíc nadšená jsem byla z toho, jak se vlastně nikomu nechtělo odcházet. Všichni si udělali dýničku, a aby jí nebylo smutno druhou i třetí… i pátou. 🙂 Zapojili se i pánové a to už je opravdu co říct!

Určitě bych chtěla moc poděkovat všem zúčastněným, že jste přišli a přinesli tu nejdůležitější ingredienci podařené akce a to dobrou náladu. Bez ní by to nešlo.

Pokud budete v Karlových Varech určitě nezapomeňte na kavárnu na krásném místě se skvělými dorty, domácí limonádou a výbornou kávou Limetka v Meandru.

No a nezapomeňte si hlídat další workshop, protože už teď vím, že u jednoho nezůstanu. 😉

Podzimní workshop s Tuloušem

 

 

Mrkněte na pletené polštáře a deky z ovčí vlny

Ahojte, tady Štěpánka.

S láskou se starám o všechny a všechno kolem sebe. Ráda pletu, háčkuju, vařím a peču.

Zbožňuju přírodní materiály hlavně ovčí vlnu, hedvábí a bavlnu.

Nerada na něčem šetřím, ani můj štrúdl se neobejde bez 2,5 kg jablek.

Sebrala jsem odvahu a svou lásku k pletení a háčkování a vznikl Tulouš. Interiérové doplňky, které vyladí Váš zbožňovaný domov i náladu. 🥰

Jsem na sociálních sítích

Kde jste mě mohli vidět, potkat nebo si o mně přečíst