Průvodce kategorií „NA DOTEK“

Průvodce kategorií „NA DOTEK“
Průvodce kategorií „NA DOTEK“
Ráda bych Vás rychle provedla kategorií na dotek.

Mnohokrát jste mi psali, že byste radši jemnější vlnu a měli strach, aby deka nebyla pletená z té kousavé nepříjemné vlny, kterou si všichni pamatujeme z dětství. Kdo z nás někdy od babičky nedostal svetr, ve kterém se dalo opravdu vydržet jen na fotce pod vánočním stromečkem a hned jsme ho za prvním rohem sundávali.

Deky z Tuloušova jsou pletené opravdu z těch nejjemnějších, které jsou na našem trhu dostupné a stále cenově přijatelné.

 

Kategorii jsem rozdělila do tří jemností, abyste se snadno zorientovali

EXTRA JEMNÁ vlna je opravdu heboučká a neuvěřitelně nadýchaná. Jedinou malinkou nevýhodou je, že na začátku plstnatí (pouští chlup) o něco víc než zbylé dvě varianty. Neztrácejte nadšení a trpělivě obírejte chomáčky uvolněné vlny. Prosím, vlnu nikdy NESTŘÍHEJTE nůžkami! Porušili byste vláka a polštář nebo deku byste takto mohli obírat a stříhat donekonečna. Plstnatění je přirozená vlastnost ovčí vlny a vytříbí se tak její charakter a Tulouš Vám vydrží na věčnost dělat radost a parádu.

JEMNÁ vlna je o něco málo hrubší než extra jemná, ale užijete opravdu heboučké pevné objetí. Plstnatí podstatně méně a Tulouš Vám udělá hodně parády.

HRUBŠÍ vlna je na dotek s jemnou opravdu nesrovnatelná. U této kategorie je opravdu těžké Vám s jistotou říct, že Vám bude příjemná. Jedná se o naprostý standart, ze kterého se běžně plete. Je také velmi příjemná, ale píšu Vám jako člověk, který s vlnou pracuje opravdu každý den. Záleží jako moc máte citlivou pokožku. U gigantické deky z ovčí vlny bych Vám doporučila první dvě varianty. U dekorativních polštářů je velké plus, že hrubší vlna téměř neplstnatí. Pokud tedy zvažujete, pořídit si Tulouše nebo gigantickou deku z ovčí vlny pouze jako dekoraci, je pro Vás výběr hrubší vlny skvělou volbou.

 

Doufám, že jsem Vám pomohla a usnadnila výběr toho pravého Tulouše, který naladí Váš krásný domov na HYGGE vlnu.

Mrkněte na pletené polštáře a deky z ovčí vlny

Ahojte, tady Štěpánka.

S láskou se starám o všechny a všechno kolem sebe. Ráda pletu, háčkuju, vařím a peču.

Zbožňuju přírodní materiály hlavně ovčí vlnu, hedvábí a bavlnu.

Nerada na něčem šetřím, ani můj štrúdl se neobejde bez 2,5 kg jablek.

Sebrala jsem odvahu a svou lásku k pletení a háčkování a vznikl Tulouš. Interiérové doplňky, které vyladí Váš zbožňovaný domov i náladu. 🥰

Jsem na sociálních sítích

Kde jste mě mohli vidět, potkat nebo si o mně přečíst