Boho styl interiérového designu

Boho styl interiérového designu
Autorem fotografie je Đống Đa z Pexels
Boho styl interiérového designu je známý svou uvolněnou, exotickou a barevnou atmosférou.

Tento styl se vyznačuje následujícími hlavními znaky:

  1. Barevnost a vzory:

Boho styl je plný barev a vzorů. Využívá se široká paleta sytých a živých barev, jako jsou červená, oranžová, fialová, modrá a zelená. Vzory jsou často inspirovány etnickými tradicemi, orientálním designem a přírodními motivy.

  1. Přírodní materiály:

V arevném boho stylu se upřednostňují přírodní materiály, jako je dřevo, ratan, bavlna, vlna, juta a kůže. Materiály dodávají interiéru organický a příjemný vzhled.

  1. Vintage a recyklovaný nábytek:

V interiérech se často používá starý nábytek s vintage vzhledem. Dřevěné komody, police, křesla a stoly s unikátním a historickým charakterem jsou běžnou součástí boho interiérů. Recyklované kusy nábytku také přispívají k udržitelnosti a osobitému stylu.

  1. Květiny:

Boho styl je spojen s přírodou a rostlinami. Rostliny jsou v boho interiérech hojně využívány a přidávají do prostoru svěžest, životnost a příjemnou atmosféru. Můžete využít jak velké zelené rostliny, tak i sukulenty a květiny v různých květináčích a květinových aranžmá.

  1. Kombinace stylů:

Typickou je kombinace různých kultur a stylů z celého světa. Můžete se inspirovat etnickými motivy, orientálním designem, hippieským stylem, ale také vintage a industriálním designem. Kombinace těchto prvků dodává boho interiérům jedinečný a originální vzhled.

Milujete barvy, nejrůznější vzory a přírodní prvky? Tento styl přináší do interiéru uvolněnou atmosféru plnou živosti a kreativity. Pokud se chcete inspirovat boho stylem, můžete experimentovat s různými barvami, vzory, texturami a kombinovat různé kusy nábytku a dekorací. Nezapomeňte omrknout celou nabídku z Tuloušova, s barvičkami a texturami si u mě na eshopu přijdete na své.

Pamatujte, že v interiérovém designu neexistuje jediný správný směr, a každý může najít styl, který nejlépe vyjadřuje jeho osobnost a preference.

Mrkněte na pletené polštáře a deky z ovčí vlny

Ahojte, tady Štěpánka.

S láskou se starám o všechny a všechno kolem sebe. Ráda pletu, háčkuju, vařím a peču.

Zbožňuju přírodní materiály hlavně ovčí vlnu, hedvábí a bavlnu.

Nerada na něčem šetřím, ani můj štrúdl se neobejde bez 2,5 kg jablek.

Sebrala jsem odvahu a svou lásku k pletení a háčkování a vznikl Tulouš. Interiérové doplňky, které vyladí Váš zbožňovaný domov i náladu. 🥰

Jsem na sociálních sítích

Kde jste mě mohli vidět, potkat nebo si o mně přečíst